BİZDEN HABERLER

İzmir havalimanı rent a car

İzmir havalimanı rent a car

Ege'nin incisi İzmir, son zamanlarda Türkiye'nin birçok kentinden kişilerin odak noktası olmuştur. Rahat yaşamı sevenlerin adresi olan İzmir, yaz ayları ile beraber Çeşme, Urla, Seferihisar, Foça gibi birçok tatil bölgeleri ile beraber Türkiye'nin gözbebeği haline gelmiştir. İzmir'de yaşayan insanların iş ve gezi için ulaşım ihtiyaçları sürekli artmaktadır. CLASS Rent a Car; İzmir'de araç kiralama sektöründe yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. 

CLASS Rent a Car sürekli gelişen İzmir'de araç ihtiyacınızı güvenli ve yeni lüx araçlarıyla müşterilerine ekonomik fiyatlarla araç kiralama fırsatı sunmaktadır.Böylece hem İzmirlilerin hem de İzmir’e çeşitli nedenlerle gelenlerin kaliteli, güvenli ve tabi ki ekonomik şekilde ulaşımın tadını çıkartmalarını sağlıyor.www.izmirkiralikaraba.com

Her ihtiyaç için farklı alternatifler

İzmir gibi büyük bir şehirde araç kiralama konusunda duyulan ihtiyaçlar da büyük farklılık gösteriyor. CLASS Rent a Car; İzmir Rent A Car geniş araç filosu ile tüm ihtiyaçları karşılamaya uygun araç alternatifleri sunuyor. Filomuzda yalnızca günlük kullanım için uygun binek araçlar değil özellikle şirketlerin tercih ettiği grup taşıma için uygun araçlar da yer alıyor. 

Tüm araçlarımızın bakımları periyodik olarak yapılıyor

İzmir Kiralık Araba sektörünün öncü firmalarından olan CLASS Rent a Car filosunda yer alan ve farklı ihtiyaçları karşılamaya uygun tüm araçlarımızın periyodik bakımları periyodik olarak yapılıyor ve siz değerli müşterilerimize güvenli ulaşım sağlayabileceğiniz şekilde teslim ediliyor. Böylelikle bakım eksikleri nedeni ile ortaya çıkabilecek her türlü güvenlik zafiyetinin de önüne geçiliyor.

 

Fiyat avantajları

CLASS Rent a Car, İzmir rent a car konusunda İzmir’in en avantajlı fiyatlarını sunuyor. Hem günlük hem de uzun süreli kiralamalarda fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen 0 232 449 67 76 ve 0533 706 26 26 numaralı telefonumuzu arayabilir ve aradığınız aracı dakikalar içinde bulup kiralayabilirsiniz. Ayrıca havaalanı rent a car hizmeti için de yine sitemizden faydalanabilirsiniz. Kısacası İzmir ve çevresinde tüm araç kiralama ihtiyaçlarınızın için yapmanız gereken tek şey www.izmirkiralikaraba.com’u ziyaret ederek online rezervasyon yapabilirsiniz.


Haber Tarihi: 07-2018