BİLGİ SAYFALARI

Kiralama Koşulları

Kiralama Koşulları

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 3 yıllık olmalıdır.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 3 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 5 € EURO'dur.9 - 25 kg  ve  0,6 - 4 yaş kapasitesine sahiptir.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli  yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit ( bazı durumlarda ) alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

SİGORTA
Tüm araçlarımız  Full  kaskoludur ve zorunlu trafik sigortası vardır.

Kasko ve trafik sigortası poliçelerinde yazan teminat kapsamında geçerlidir,teminat kapsamı dışındaki hallerden firma sorumlu tutulamaz.

Sitemizde yazan kiralama fiyatlarına kasko dahildir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları ,Hgs ( otoban geçiş ücreti ) kullanıcı hatalarından kaynaklanan cezalar ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.